Frans en Angèle Janssen, 34 jaar getrouwd en respectievelijk 60 en 59 jaar oud.
Wij zijn sportief aangelegd en fietsen en wandelen veel maar hadden desondanks toch last van overgewicht. Wat we ook probeerden we verloren geen gewicht.
Het zal de leeftijd wel zijn dachten we; onzin natuurlijk.
In het najaar van 2024 en in het voorjaar van 2025 stapt zowel onze dochter als onze zoon in het huwelijksbootje. Dat was nou precies het extra zetje wat we nodig hadden om met ons gewicht aan de slag te gaan. Want we willen er natuurlijk picobello uitzien op beide bruiloften.
Angèle en ik kwamen tot de conclusie dat we een personal trainer nodig hadden. Iemand die ons bij de hand neemt en ons begeleidt en motiveert in de wereld van vetverbranding, voedingsadvies en oefeningen. Zelf kregen we het echt niet voor elkaar.
We kwamen terecht bij Active Personal Training en hebben een afspraak gemaakt voor een kennismaking met Nicole. We waren meteen overtuigd van haar aanpak. Op 6 maart jl. zijn we gestart met ons traject van duotraining en inmiddels is Angèle 15 kg afgevallen en ikzelf 9 kg.
We voelen ons fit en hebben samen met Nicole ons voedingspatroon aangepast en geïntegreerd in ons dagelijkse schema. Het ging eigenlijk allemaal heel soepel en dat komt echt door de fijne aanpak van Nicole.
Nicole vertelt ons alle ins en outs van haar sport- en eetprogramma. Ze geeft duidelijke uitleg over voeding en de impact van de trainingen op ons lichaam. Nicole is onze stok achter de deur en ze geeft tips en handvaten die makkelijk toepasbaar zijn. Uiteraard moeten we het wel zélf doen, maar dat gaat echt prima. Wij willen dan ook tegen iedereen zeggen: wil je graag afvallen en heb je de wilskracht en motivatie om dé stap te zetten? Doe het! Het is ons ook gelukt. We gaan nu verder in de groepstrainingen bij Active om zo fit, sterk te blijven en onze resultaten te behouden.
Nicole, super bedankt voor je begeleiding!

